Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro
****
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku   PrintE-mail
Send this page to:

Toshima-ku, Nishi-Ikebukuro 1-6-1, 171-8505, Tokyo(Tokio), Toshima, Japonsko
Language/Jazyk:
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro impression Rychlý popis
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro je situován u vlakového nádraží Ikebukuro v centru Tokia a nabízí pokoje s kabelovým internetem, wellness centrum, 9 restaurací a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.
Z nádraží Ikebukuro jezdí 5 vlakových linek a 3 trasy metra, včetně přímých spojů do čtvrtí Šindžuku, Haradžuku a Šibuja. Metropolitan Hotel nabízí přímé autobusové spojení na letiště Haneda a Narita.
Hotel Metropolitan Ikebukuro poskytuje pokoje s panoramatickým výhledem na město, kabelovou TV s plochou obrazovkou a nabídkou filmů (VOD) a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy.
Hotel má také krytý bazén se 2 plaveckými dráhami, vířivku a fitness centrum (vše s minimální věkovou hranicí a za příplatek), kosmetický salon a business centrum.
V hotelu si můžete vychutnat pokrmy japonské, čínské a evropské kuchyně. Z italské restaurace Est a z baru Ovest ve 25. poschodí se otevírá nádherný výhled na město. Restaurace Cross nabízí bohatý výběr mezinárodních specialit formou bufetu.

Důležité informace
U skupinových rezervací prosím uveďte celá jména všech ubytovaných hostů. Tuto informaci můžete při rezervaci uvést do zvláštních požadavků.
Podle momentální obsazenosti je možný předčasný check-in před 15:00, a to za poplatek. Pokud máte o check-in před 15:00 zájem, uveďte prosím svůj požadavek při rezervaci.
V případě zájmu o kuřácký pokoj uveďte své přání do zvláštních požadavků. Dostupnost závisí na momentální obsazenosti a nelze ji zaručit.
Upozorňujeme, že do bazénu a posilovny je zakázán vstup dětem mladším 16 let, osobám s tetováním a těhotným ženám. Bazén a posilovna jsou k dispozici za příplatek. Každý měsíc bývá vždy 5. a 20. dne zavřený. Provozní doba je následující. Standardní otevírací doba: - pondělí až pátek: od 7:00 do 23:00, - sobota: od 9:30 do 21:30, - neděle a státní svátky: od 9:30 do 19:30.
Letiště Narita je od Tokia vzdálené 60 km a do města lze využít následující dopravu:
1) Vlak JR Narita Express, který staví na velkých nádražích, jako je Tokio, Šinagawa, Šibuja, Šindžuku a Ikebukuro. Cesta trvá asi 1 hodinu. Vlak jezdí každých 30 minut přibližně do 21:30.
2) Vlak Keisei Skyliner, který jezdí nonstop na vlaková nádraží Nippori a Ueno. Cesta trvá asi 40 minut.
3) Letištní limuzínový autobus, který jezdí z letiště k řadě velkých hotelů a na nejdůležitější vlaková nádraží po celém Tokiu. Cesta na většinu míst trvá zhruba 2 hodiny. K letištnímu terminálu Tokyo City (u stanice metra Suitengu) jede autobus asi 1 hodinu a na nádraží Tokyo Station 75 minut. Zeptejte se na informacích, zda autobus zastavuje také u vašeho hotelu nebo u některého hotelu poblíž.
4) Vlak Keisei Access Express, který nabízí dopravu ke všem stanicím na trase metra Asakusa a na nádraží Šinbaši a Šinagawa. Konečnou stanicí je letiště Haneda.

Hotel Facilities:

Obecné
 • Příjezd: 15:00
 • Odjezd: 12:00
 • Class: 4 hvězdič
 • Type: Hotel
 • Rooms: 807
 • Hotel Chain: Worldhotels
 • Hotel Chain: JR East
 • Žádné rezervační poplatky
 • Credit Cards: American Express, NICOS, UC, Visa, Euro/Mastercard, UnionPay credit card, Diners Club, JCB
 • Soukromé parkoviště
 • Luxury
 • Nakupování
 • Business
 • International
 • Family
 • Zámek/Hrad
 • Gourmet
Služby

Fotografie

Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 1
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 2
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 3
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 4
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 5
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 6
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 7
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 8
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 9
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 10
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 11
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 12
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 13
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 14
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 15
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 16
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 17
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 18
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 19
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 20
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 21
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 22
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 23
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 24
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 25
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 26
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 27
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 28
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 29
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 30
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 31
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 32
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 33
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 34
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 35
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 36
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 37
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 38
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 39
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 40
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 41
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 42
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 43
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro photo 44

Rooms

Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí  
Klimatizovaný pokoj s panoramatickým výhledem na město, kabelovou TV s plochou obrazovkou a nabídkou filmů (VOD), příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a minibarem.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Vana
Max persons: 2
Velikost místnosti: 17 m²
Postele: 1x Double bed(s) bed

Cena: ¥ 14620.70 ... ¥ 23820.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi (Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi  
Klimatizovaný pokoj s panoramatickým výhledem na město, kabelovou TV s plochou obrazovkou a nabídkou filmů (VOD), příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a minibarem.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Vana
Max persons: 2
Velikost místnosti: 23 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed

Cena: ¥ 22266.00 ... ¥ 28572.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - Nekuřácký (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - Nekuřácký Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - Nekuřácký Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - Nekuřácký Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - Nekuřácký Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - Nekuřácký  
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, klimatizací, posezením a kabelovou TV. V případě zájmu o kuřácký pokoj uveďte své přání do zvláštních požadavků během rezervace. Dostupnost závisí na osazenosti a nelze ji zaručit.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Vana
Max persons: 2
Velikost místnosti: 20 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: ¥ 18422.70 ... ¥ 28572.00; select dates below to get current rates.

Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký Pokoj Executive Deluxe s manželskou postelí King - Nekuřácký  
Tento dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí má kabelovou TV, posezení a klimatizaci. V případě zájmu o kuřácký pokoj uveďte své přání do zvláštních požadavků během rezervace. Dostupnost závisí na osazenosti a nelze ji zaručit.

Room facilities: Budík, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Výhled, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 35 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: ¥ 53860.00; select dates below to get current rates.

Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - nekuřácký (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - nekuřácký

Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - nekuřácký

Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - nekuřácký

Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - nekuřácký

Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - nekuřácký

 
Tento dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí má klimatizaci, satelitní TV a posezení. V případě zájmu o kuřácký pokoj uveďte své přání do zvláštních požadavků během rezervace. Dostupnost závisí na osazenosti a nelze ji zaručit.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Vana
Max persons: 2
Velikost místnosti: 17 m²
Postele: 1x Double bed(s) bed

Cena: ¥ 13670.70 ... ¥ 25008.00; select dates below to get current rates.

Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, pozdním check-inem do 18:00 a předčasným check-outem od 10:00 - Nekuřácký (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, pozdním check-inem do 18:00 a předčasným check-outem od 10:00 - Nekuřácký Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, pozdním check-inem do 18:00 a předčasným check-outem od 10:00 - Nekuřácký Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, pozdním check-inem do 18:00 a předčasným check-outem od 10:00 - Nekuřácký Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, pozdním check-inem do 18:00 a předčasným check-outem od 10:00 - Nekuřácký Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, pozdním check-inem do 18:00 a předčasným check-outem od 10:00 - Nekuřácký  
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, klimatizací, posezením a satelitní TV. V případě zájmu o kuřácký pokoj uveďte své přání do zvláštních požadavků během rezervace. Dostupnost závisí na osazenosti a nelze ji zaručit.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Vana
Max persons: 2
Velikost místnosti: 17 m²
Postele: 1x Double bed(s) bed

Cena: ¥ 17642.00 ... ¥ 23582.00; select dates below to get current rates.

(Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
 
Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Vana
Max persons: 2
Velikost místnosti: 17 m²
Postele: 1x Double bed(s) bed

Cena: ???; select dates below to get current rates.

(Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
 
Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Vana
Max persons: 2
Velikost místnosti: 17 m²
Postele: 1x Double bed(s) bed

Cena: ???; select dates below to get current rates.

Pokoj typu Superior s manželskou postelí velikosti Queen – Nekuřácký (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj typu Superior s manželskou postelí velikosti Queen – Nekuřácký Pokoj typu Superior s manželskou postelí velikosti Queen – Nekuřácký Pokoj typu Superior s manželskou postelí velikosti Queen – Nekuřácký Pokoj typu Superior s manželskou postelí velikosti Queen – Nekuřácký Pokoj typu Superior s manželskou postelí velikosti Queen – Nekuřácký Pokoj typu Superior s manželskou postelí velikosti Queen – Nekuřácký Pokoj typu Superior s manželskou postelí velikosti Queen – Nekuřácký Pokoj typu Superior s manželskou postelí velikosti Queen – Nekuřácký Pokoj typu Superior s manželskou postelí velikosti Queen – Nekuřácký Pokoj typu Superior s manželskou postelí velikosti Queen – Nekuřácký Pokoj typu Superior s manželskou postelí velikosti Queen – Nekuřácký Pokoj typu Superior s manželskou postelí velikosti Queen – Nekuřácký Pokoj typu Superior s manželskou postelí velikosti Queen – Nekuřácký Pokoj typu Superior s manželskou postelí velikosti Queen – Nekuřácký Pokoj typu Superior s manželskou postelí velikosti Queen – Nekuřácký  
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, posezením, klimatizací a satelitní TV. V případě zájmu o kuřácký pokoj uveďte své přání do zvláštních požadavků během rezervace. Dostupnost závisí na osazenosti a nelze ji zaručit.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Vana
Max persons: 2
Velikost místnosti: 20 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: ¥ 20322.70 ... ¥ 30948.00; select dates below to get current rates.

Nekuřácký jednolůžkový pokoj typu Superior (Jednolůžkový pokoj)
Nekuřácký jednolůžkový pokoj typu Superior Nekuřácký jednolůžkový pokoj typu Superior Nekuřácký jednolůžkový pokoj typu Superior Nekuřácký jednolůžkový pokoj typu Superior Nekuřácký jednolůžkový pokoj typu Superior Nekuřácký jednolůžkový pokoj typu Superior Nekuřácký jednolůžkový pokoj typu Superior Nekuřácký jednolůžkový pokoj typu Superior Nekuřácký jednolůžkový pokoj typu Superior Nekuřácký jednolůžkový pokoj typu Superior Nekuřácký jednolůžkový pokoj typu Superior Nekuřácký jednolůžkový pokoj typu Superior Nekuřácký jednolůžkový pokoj typu Superior Nekuřácký jednolůžkový pokoj typu Superior Nekuřácký jednolůžkový pokoj typu Superior Nekuřácký jednolůžkový pokoj typu Superior  
Tento jednolůžkový pokoj má posezení, klimatizaci a kabelovou TV. V případě zájmu o kuřácký pokoj uveďte své přání do zvláštních požadavků během rezervace. Dostupnost závisí na osazenosti a nelze ji zaručit.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Vana
Max persons: 1
Velikost místnosti: 17 m²
Postele: 1x Double bed(s) bed

Cena: ¥ 15571.00 ... ¥ 25008.00; select dates below to get current rates.

Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi (Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi)
Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Superior s oddělenými postelemi  
Tento dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi má posezení, klimatizaci a satelitní TV. V případě zájmu o kuřácký pokoj uveďte své přání do zvláštních požadavků během rezervace. Dostupnost závisí na osazenosti a nelze ji zaručit.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Vana
Max persons: 2
Velikost místnosti: 23 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed

Cena: ¥ 21273.30 ... ¥ 30948.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi (nekuřácký) (Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi (nekuřácký) Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi (nekuřácký) Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi (nekuřácký) Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi (nekuřácký) Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi (nekuřácký)  
Tento dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi má posezení, klimatizaci a satelitní TV. V případě zájmu o kuřácký pokoj uveďte své přání do zvláštních požadavků během rezervace. Dostupnost závisí na osazenosti a nelze ji zaručit.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Vana
Max persons: 2
Velikost místnosti: 23 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed

Cena: ¥ 19372.70 ... ¥ 28572.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- nekuřácký (Třílůžkový pokoj)
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- nekuřácký Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- nekuřácký Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- nekuřácký Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- nekuřácký Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- nekuřácký  
Klimatizovaný třílůžkový pokoj se satelitní TV a posezením. V případě zájmu o kuřácký pokoj uveďte své přání do zvláštních požadavků během rezervace. Dostupnost závisí na osazenosti a nelze ji zaručit.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Vana
Max persons: 3
Velikost místnosti: 23 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed + 1x Sofa bed(s) bed

Cena: ¥ 23491.00 ... ¥ 33324.00; select dates below to get current rates.

Pokoj Superior s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- Nekuřácký (Třílůžkový pokoj)
Pokoj Superior s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- Nekuřácký Pokoj Superior s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- Nekuřácký Pokoj Superior s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- Nekuřácký Pokoj Superior s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- Nekuřácký Pokoj Superior s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- Nekuřácký Pokoj Superior s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- Nekuřácký Pokoj Superior s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- Nekuřácký Pokoj Superior s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- Nekuřácký Pokoj Superior s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- Nekuřácký Pokoj Superior s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- Nekuřácký Pokoj Superior s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- Nekuřácký Pokoj Superior s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- Nekuřácký Pokoj Superior s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- Nekuřácký Pokoj Superior s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- Nekuřácký Pokoj Superior s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- Nekuřácký Pokoj Superior s oddělenými postelemi a přistýlkou ​​- Nekuřácký  
Třílůžkový pokoj s kabelovou TV, posezením a klimatizací. V případě zájmu o kuřácký pokoj uveďte své přání do zvláštních požadavků během rezervace. Dostupnost závisí na osazenosti a nelze ji zaručit.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Vana
Max persons: 3
Velikost místnosti: 23 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed + 1x Sofa bed(s) bed

Cena: ¥ 24547.50 ... ¥ 35700.00; select dates below to get current rates.

Hotely poblíž:

B
Hotel Tetora Ikebukuro @ 0,2 km
2* Hotel
C
Book And Bed Tokyo @ 0,3 km
2* Penzion
D
Tokyu Stay Ikebukuro @ 0,4 km
3* Penzion
G
Hotel Star Plaza Ikebukuro @ 0,5 km
3* Hotel
H
Hotel Rafaie (Adult Only) @ 0,5 km
2* Penzion
I
Sakura Hotel Ikebukuro @ 0,5 km
2* Hotel
J
Kimi Ryokan @ 0,5 km
1* Ryokan
K
Daiichi Inn Ikebukuro @ 0,6 km
2* Hotel

Zákazníci prohlížející si tento hotel se často zajímají také o:
Loading